BC Network

25 jarig jubileum van Bob

Op 21 april jongstleden hebben we onze ledenvergadering online gedaan. Er was een goede opkomst en gelukkig ging alles digitaal goed. Er was nog een leuke verassing. Het gebeurt niet zo heel vaak, maar we hadden weer een jubilaris. Bob de Raadt is al 25 jaar lid van onze vereniging!! Hij is al die jaren ook een trouwe aanwezige op de woensdagavond en doet altijd mee met de clubkampioenschappen en ons kersttoernooi. Maar hij speelt zelfs al veel langer badminton. Voor dat hij naar Hardinxveld verhuisde, heeft hij ook 10 jaar in Amsterdam gespeeld. Maar ook daarvoor badmintonde hij al, hij is zelfs op 16 jarige leeftijd begonnen. Dat betekent dat hij, laat ik een voorzichtige schatting maken, al meer dan 40 jaar, of zelfs al meer dan 45 jaar aan badmintonnen doet. Nou, dat is toch een hele prestatie!!